autoryzowany dystrybutor w Polsce

retrotec.com.pl

Produkty

Szkolenia

Newsletter

O nas

Kontakt

Popularne zestawy

Zestaw EU5101

Najbardziej popularny zestaw.  Wytwarza wystarczająco duży przepływ powietrza, żeby z powodzeniem wykonywać testy mieszkań, domów jednorodzinnych i mniejszych obiektów komercyjnych. Standardowa rama pozwala na montaż w otworze o wymiarach 75-109 cm x 135-246 cm.  Maksymalny przepływ to ok 8.300 m3/h dla 50Pa.

Zestaw EU5102

Wersja podstawowego zestawu EU5101 wyposażona  w model sterownika DM32  posiadający opcję sterowania bezprzewodowego poprzez WiFi. Możliwość połączenia z aplikacją Retrotec dostępną na smartfon lub tablet. Pozostałe parametry zestawu bez zmian.

Zestaw EU5111

Wersja podstawowego zestawu EU5101 wyposażona w większą ramę drzwiową i większą nylonową powłokę. Pozwala to na montaż urządzenia w otworach o większych wymiarach. Dzięki temu maksymalna wielkość otworu to:

127 x 278 cm. Pozostałe parametry zestawu bez zmian.

Zestaw EU6101

Zestaw mocniejszy przeznaczony dla tych, którzy nie tylko testują szczelność domów jednorodzinnych, ale chcą być przygotowani  do pomiarów większych obiektów takich jak domy wielorodzinne czy obiekty użyteczności publicznej.

Standardowa rama pozwala na montaż w otworze o wymiarach 75-109 cm x 135-246 cm.

Maksymalny przepływ to ok 13.000 m3/h dla 50Pa.

Zestaw EU6102

Wersja mocniejszego zestawu EU6101 wyposażona  w model sterownika DM-32  posiadający opcję sterowania bezprzewodowego poprzez WiFi. Możliwość połączenia z aplikacją Retrotec dostępną na smartfon lub tablet. Pozostałe parametry zestawu bez zmian.

Zestaw EU6111

Wersja mocniejszego  zestawu EU6101 wyposażona w większą ramę drzwiową i większą nylonową powłokę. Pozwala to na montaż urządzenia w otworach o większych wymiarach. Dzięki temu maksymalna wielkość otworu to:

127 x 278 cm. Pozostałe parametry zestawu bez zmian.

Zestaw EU5120

Zestaw zawiera model wentylatora 5000, ale wyposażony jest , zamiast w standardową ramę z nylonową powłoką, w twardy panel drzwiowy. Pozwala on na szybkie rozstawianie i składanie zestawu. Ułatwia także szybkie przestawianie go pomiędzy drzwiami kolejnych pomieszczeń. Najbardziej profesjonalnie wyglądający zestaw.

Zestaw EU351

Zestaw do pomiaru szczelności powietrznej przewodów wentylacyjnych.  Przydatny  dla domów jednorodzinnych i niewielkich obiektów komercyjnych. Dostosowany do pomiarów przy ciśnieniach 80, 160 lub nawet 250 Pa. Lekki i łatwy w obsłudze. Zasilany z gniazda 230 V lub opcjonalnie z akumulatora 48 V.

Zestaw EU6311

Potężny zestaw wytwarzający wystarczająco duży przepływ powietrza, żeby z powodzeniem wykonywać testy obiektów handlowych, biurowych i użyteczności publicznej.  Zawiera trzy pełne komplety wentylatorów model 6000 wraz ze sterownikami DM32.

Maksymalny przepływ to ok 39.250 m3/h dla 50Pa.

Popularne akcesoria i oprogramowanie

Mobilna wytwornica dymu

Profesjonalna mobilna wytwornica dymu. Zasilanie akumulatorowe pozwala na wygodną pracę w trudno dostępnych miejscach oraz na łatwe przemieszczanie się po budynku i dookoła niego w trakcie testu szczelności. Dobra do detekcji przecieków powietrznych. Zbiorniczek 50 ml pozwala na około 10 min ciągłej pracy. Czas nagrzewania: 1-2 sec. Zasilanie z akumulatora 12 V.

Dodatkowe Kryzy

Specjalne kryzy do pomiaru niewielkich lub bardzo szczelnych pomieszczeń. Pozwalają na zmniejszenie pola przepływu powietrza przez wentylator testowy Retrotec, zachowując jednocześnie  kalibrację i zgodność z  oprogramowaniem FanTestic. Dostępne w  różnych  wielkościach umożliwiających dobór niezbędnego do pomiarów zakresu.

 Folia maskująca + dyspenser

Rolki specjalnej folii maskującej przydatnej do zasłaniania kratek wentylacyjnych i anemostatów na czas testu szczelności. Folia jest samoprzylepna a siła kleju tak dobrana, żeby wytrzymać test a jednocześnie nie zrywać farby czy tynku przy jej usuwaniu. Taśma folii na rolce ma perforację ułatwiającą odrywanie pojedynczych listków o wymiarach około 30 x 30 cm.

Torba na akcesoria

Usztywniana torba na dodatkowe akcesoria takie jak zasilacz, kryzy, przewody, folie,  taśmy do zabezpieczeń itp. Wzmacniane ścianki oraz zabezpieczony spód ułatwiają korzystanie z niej w trudnych warunkach na budowie.

Wymiary: 33 x 38 x 64 cm.

 

FanTestic PRO

Rozszerzona wersja podstawowego oprogramowania FanTestic Lite. Posiada przydatne dodatkowe opcje takie jak m.in.:

- możliwość podłączenia 2 wentylatorów,

- możliwy do stworzenia w łatwy sposób własny szablon raportu  generowanego do Word'a

- możliwy eksport danych pomiarowych do zewnętrznego arkusza Excell'a.

Taśma do uszczelniania

Specjalna taśma naprawcza ułatwiająca maskowanie wentylacji na czas testu szczelności, zaklejanie niewielkich otworów, doklejanie folii zabezpieczających. Taśma posiada zbrojenie oraz specjalną powłokę klejową tak dobraną, aby nie zostawiała  śladów na powierzchni po jej usunięciu. Dostępna w kolorze czerwonym lub czarnym.  Szerokość: 48 mm, długość ok. 50 m.

więcej informacji

Pełna lista produktów jest dostępna na stronie producenta lub na życzenie po uzgodnieniu potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego i zamówienia oferty. Zapraszamy do zakupów!

Copyright (C) 2016 Progress Energy Sp. z o.o.